İyi Radyatör / Sıcağa Dayanıklı İyi Radyatör
Airfel Japon Kombi

Müteahhitler ´enerji parasını ben ödemiyorum´ diye ucuz cihaz takıyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Tasarrufu teşvik için iki yıl önce başlatılan Enerji Verimliliği Projesi konusunda uygulamada aksaklıklar yaşanıyor. Radyatör üreticisi Termoteknik´in genel müdürü Cem N. Yılmaz, ürettikleri yüzde 25 enerji tasarruflu radyatörleri müteahhitlere teklif ettiklerini, ancak ´Kullanılan enerjinin parasını ben vermiyorum´ diyerek, evlere ucuz cihazları taktıklarını belirtiyor.

Termostatik radyatör vanalarını neden kullanmalıyız?

(2)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , ,
Termostatik radyatör vanalarını neden kullanmalıyız sorusunun cevabını arayalım ve bize olan faydalarını inceleyelim.

Termostatik radyatör vanaları adından da anlaşıldığı üzeri asıl çalışma prensibi termostat görevi görmektir. Termostatik radyatör vanası evin içinde sistemi balans lamamız ve konfor koşullarını bireylerin ayarlayacağı hem ekonomik hem de kişisel bir yönlendirme aygıtıdır. Termostatik radyatör vanalarının biz kullanıcılara olan faydasını bir örnekle anlatmak daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Alurad radyatörleri; Mistral modeli mekanın özgün bir parçası oluyor.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
Mistral model alüminyum radyatörler
Türkiye’nin ilk alüminyum radyatörünü üreterek ısıtma sektöründe 1989 yılında yepyeni bir dönem başlatan Alurad, sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Alurad tüm AB ülkelerinde tescillenerek ısıtma sektöründe bir ilke daha imza attı.
Çeşitli modellerden istenilen renk ve boyutta seçilecek Alurad radyatörleri; mekânın özgün bir parçası oluyor ve dekorasyonunu tamamlıyor.
Mistral modeli ile teknolojiyi estetikle buluşturuyor Alurad Mistral; ileri teknolojisi, kalite standartları, estetik tasarımı ile farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

Radyatörlere takılan pay ölçer cihazları, kombideki gibi kullanma özgürlüğü ve tasarruf etme olanağı sağlıyor.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , ,
Kullanma özgürlüğü ve tasarruf...
Merkezi sistemle ısıtılan binalarda radyatörlere takılan pay ölçer cihazları, daire sahiplerine kombideki gibi kullanma özgürlüğü ve tasarruf etme olanağı sağlıyor.
Tükettiği ısı enerjisinin yüzde 70´ini ithal eden, Türkiye, enerjiyi verimli kullanabilmek ve bu sayede tasarruf etmek amacıyla Enerji Verimliliği Kanun Tasarısı hazırladı.
Enerji Verimliliği Kanun Tasarısı´nın bir düzenlemesi de konutlardaki ısı verimliliğini sağlamaya yönelik. Bu amaç doğrultusunda yeni yapılan binalara ısı kimlik belgesi verilmesi zorunlu tutulacak. Bu kimlikte binanın, enerji kullanımı ve enerji tasarrufuna yönelik özellikleri yer alacak. Bina ısı kimlik belgesi, eski yapılara ise 10 yıl içinde aşama aşama verilecek.

Radyatör tesisatı temizliği nasıl yapılmalı?

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
TESİSAT TEMİZLİĞİ
Kalorifer tesisatınızda zaman içerisinde sürekli ısınıp soğuması ile çamurlaşma ve yosunlaşma oluşmaktadır. Bu çamur ve yosun tabakası zamanla radyatörlerinizin ve tesisat borularınızın dibine çökmektedir. Bu durumda kombiniz peteklerdeki suyu dolaştırmakta zorlanacak ve petekleriniz eskisi kadar ısı vermemeye başlayacaktır.

Tesisatınızın kirlenmesine ve çamurlaşmasına en büyük etken kalorifer tesisatında kullanılan borulardır.

RADYATÖRLER HAKKINDA BİLGİLER

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Alm. (auto-) Kühler (m); Heizkörper (m), Fr. Radiateur (m), İng. Radiator. Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, ısıtılacak mahallin uygun bir yerine yerleştirilen ısıtıcı yüzeyi geniş cihâz. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan kaloriferli, sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, kazan dâiresinde ısınan sıcak
su; daha çok pencere önlerindeki radyatörlere üstten girerek alttan dönüş yapar ve dönüş kolon boruları ile tekrar kazan dâiresine gelir. Dönen su sıcaklığı, giden sıcak suya göre ortalama 20°C daha azdır. En düşük dış hava sıcaklığına göre Max.90°C sıcaklıkta su radyatöre girer ve 70°Cde radyatörden çıkar. Bu sebeple radyatörlerin üst kısmı alttan daha fazla sıcaktır. Çünkü, radyatöre üstten giren sıcak su, alta inene kadar sıcaklığı azalmakta, ısısını odanın havasına vermektedir. Isıtılan havayı bir akışkan olarak kabul edersek, radyatör petekleri arasında alttan üste doğru ısınan hava yükselmekte, konveksiyon ısı transferi gerçekleşmektedir. Radyatörlerin verdiği toplam ısının % 80i konveksiyon, % 20si de radyasyon yoluyla oda havasına intikâl eder.

ADIM ADIM HAVLUPAN MONTAJ RESİMLERİ

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Banyo radyatörleri için belli bir montaj yeri standartı olmamakla birlikte, havlu kurutmak amacı ile de kullanıldıkları için,genellikle lavabo yada küvet yakınlarına monte edilmelidir. Haber detayında Örnekbir havlupan montajı Adım Adım resimleriyle anlatılmıştır.

HAVLU RADYATÖR (HAVLUPAN) MONTAJ ŞEKİLLERİ

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , ,
Banyo radyatörleri için belli bir montaj yeri standartı olmamakla birlikte, havlu kurutmak amacı ile de kullanıldıkları için,genellikle lavabo yada küvet yakınlarına monte edilmelidir. Dolaşım suyu giriş ve çıkışlarını sağlayan tesisat borularının merkezinden merkezine olan ölçüye “bağlantı aksı” adı verilir. Bağlantı aksı her radyatör için farklıdır. Havlu radyatörler aşağıda gösterilen şekillerde kalorifer tesisatlarına monte edilebilirler. Yeter ki uygulanacak modelin daha önceden biliniyor olması, bina tesisatının bu modele göre uyarlanmış olması gerekecektir. Aksi halde extra bir işçilik ve maliyet yükleyecektir.

Radyatör Montajında Yapılan Yanlışlar ve Hatalı Montajlar

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Günümüzün vazgeçilmez yapı elemanları içinde yer alan radyatörler, yanlış montajdan dolayı tam verimli olarak çalışmamakta ve bu yüzden her yıl milyonlarca dolar ülke ekonomine zarar verilmektedir. Bu yüzden; ister bireysel ısınma sistemlerinde ister merkezi ısıtma sistemlerinde olsun, radyatörlerin montajı mutlaka uzman teknisyenler tarafından proje ve şartnamelerde belirtildiği gibi yapılması gerekir. Ayrıca her üretici firma, ürettiği, üretimini yaptığı radyatörler ile ilgili montaj talimatlarını ve her radyatör için özel olan bağlantı ekipmanlarını radyatörler birlikte vermek zorundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan sağlıklı montajlar, hem yakıt tüketimini azaltacak hem de kullanıcıya ve dolayısı ile ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır.

AYRICALIK KATAN MARKA: EFES ALÜMİNYUM RADYATÖR

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
EFES ALÜMİNYUM RADYATÖR, 1997 yılında, alüminyum metali ve teknolojileri konusunda Türkiye´deki sayılı isimlerden biri olan Uçak Y. Mühendisi Durmuş SALAR tarafından kurulmuştur. Zamanla Efes alüminyum radyatör ve havlupan, sağlamlık ve estetikle özdeşleşmiş, firmanın kalite imajı proje sahipleri arasında yayılmıştır.

Efes alüminyum radyatör ve havlupan, önce yurtiçi, sonra yurtdışında prestijli projeler tarafından tercih edilmiş; Efes, projelere değer katan bir marka haline gelmiştir. Referanslar linki altında ayrıntılı olarak görülebilecek bu projeler arasında Türkiye´nin önde gelen banka, villa grubu, otel ve restoranları, üniversiteleri, rezidans tipi daireler, Kazakistan´daki Chevron Petrol Lojmanları, yine Kazakistan ve Azerbaycan´daki birçok bakanlık binası yer almaktadır.

Nebula Serisi Radyatörleri, alışkanlıkları ve gelenekselliği tümünden yok etmeye hazır.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , ,
Isıtes, modern ve mimari çizgiler ile tasarlanan, dekorasyonları bütünleyen ve tamamlayan mükemmel tasarımıyla tüm zevklere hitap eden Nebula Serisi Radyatörleri, alışkanlıkları ve gelenekselliği tümünden yok etmeye hazır kullanıcılara sunuyor.

Ürün, şıklığı ile göz kamaştıran, sıcaklığıyla tüm yaşam alanlarını kucaklayan bir tasarıma sahip. Ana gövdesi tamamı ile paslanmaz çelik malzemeden üretilen Nebula serisi Radyatörler’in dış görünümleri özel ve kullanıcıyı yansıtan biçimde dizayn ediliyor.

Hammam Design Radiator, piyasaya çıkardığı çelik ve paslanmaz çelik dekoratif radyatörler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Hammam Design Radiator, ısıtma sektörünün en büyük ve kapsamlı fuarı olan ISH Frankfurt Fuarı’nda yeni piyasaya çıkardığı çelik ve paslanmaz çelik dekoratif radyatörleri ile büyük ilgi gördü. Her iki senede bir gerçekleştirilen fuarda yıllardır ziyaretçilerini aynı lokasyonda karşılayan firma, bu sene en başarılı fuar tanıtımlarından birini gerçekleştirdi.

Modellerinin tasarımlarını kendi bünyesinde gerçekleştiren Hammam Design Radiator üretiminin %95’ini Avrupa ülkelerine ihraç ediyor. İleri üretim teknolojisi ile EN 442 Avrupa standardına göre ürettiği standart ve tasarım modelleri ile dünya pazarlarında yüksek kaliteli bir Türk markası olarak yer alıyor.

E.C.A., Termostatik Radyatör Valfleri kullanıcısına katkı sağlıyor.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , ,
E.C.A., Termostatik Radyatör Valfleri ile hem kullanıcısına hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya yönelik en hesaplı çözümleri sunmaya devam ediyor. Türkiye’de ilk kez ve sadece E.C.A. tarafından alınan TS EN 215 belgeli Termostatik Radyatör Valfleri ile yüzde 30 ısı tasarrufu sağlanırken, bunun aile bütçesine yıllık ortalama katkısı konut başına 450 YTL’yi buluyor.

E.C.A. Termostatik Radyatör Valfleri sahip olduğu hassas termostat grubu ile oda sıcaklığındaki değişiklikleri algılayarak, radyatörden geçen su miktarını değiştiriyor. Böylelikle ortam ısısı istenilen değerde sabit kalıyor.

Ultima Paslanmaz çelik radyatörler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
Ultima paslanmaz çelik radyatörler, şık tasarımlarıyla son yılların en çok tercih edilen markası olmaya devam ediyor. ultima, mutfak ve banyolar için sıra dışı tasarlanmış birbirinden dekoratif ürünlerin yanı sıra, yatak odaları, ofisler, otel lobileri gibi kapalı tüm mekanlar için de fark yaratan, fonksiyonel tasarımlar sunuyor.

Enteresan radyatörler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
Bildiğiniz gibi radyatörler klasik şekli şemali olan gereçlerdir. Bu firma bunu farketmiş olmalı ki değişik şekillerde radyatörler üretmiş.
Buyrun burdan yakın

Günün Sıcak Konusu : Lego

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Lego´dan çok şey yapıldığını görmüştük ama ilk kez kalorifer dilimi yapıldığını görüyoruz. Havaların soğumaya başladığı bu günlerde hepimizin ilgisini çekebilir bu hoş tasarım. Bir İtalyan (başkası olabilir miydi zaten) şirketi olan Scirocco´nun tasarladığı ürün geniş yüzeyi ile ısıyı rahatca etrafa yayabiliyor.

Cam Radyatörler...

Yorum Yaz
Etiketler:  , ,
Kalorifer radyatörlerinin şekillerinden, sürekli olarak demir döküm veya aluminyum radyatör görmekten nefret eden arkadaşları sevindirecek bir haber var :
Sonunda biri camdan yapmış bunu ;
Cam Radyatör PREFIT
Sayfalarında sadece bir PDF dosyası var bununla ilgili ama anlaşılan farklı farklı şekillerde üretim mümkün.
Yarın belki de camlarımızı aynı zamanda radyatör gibi yaparlar, o cam köşelerinden hiç kaybımız olmaz.

Süpürgelik Radyatör

(3)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
Ürün oldukça küçük ve dekoratif. Alışıldık hantal radyatörlerin yerini alabilecek gibi gözüküyor. Mekanlarında yer problemi olanlar için uygun bir alternatif.

Isınmanın en iyi yolu
Süpürgelik radyatör sistemi THERMODUL alışılagelmiş radyatörlere güçlü bir alternatiftir. Mekanı çepeçevre sarar ve en doğal ısınma şekli olan ışınımla ısı yayımı ilkesi ile çalışır. Özel tasarımı sayesinde eşit, hızlı ve etkili ısı dağılımı sağlar.

Panel radyatör üretimi 20 milyon metreye çıktı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Avrupa`nın en yüksek kapasiteli 3. panel radyatör fabrikasına sahip DemirDöküm, panel radyatör üretimini 21 Temmuz itibarı ile 20 milyon metreye ulaştırdı.

Şirket, 1979`dan bu yana devam eden üretimiyle dünyanın en büyük üretim merkezi olma yönündeki hedefine bir adım daha yaklaşmış oldu.

15 bin Euro`luk altın arp radyatör İranlılara satıldı.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , ,
Termosan tarafından üretilen altın kaplamalı, uzaktan kumandalı ve ışıklı radyatör Adagio`dan 10 tane satıldı. Radyatör, 15 bin Euro`dan alıcı buldu..

Termosan Isıtma Sistemleri`nin, 15 bin Euro`dan sattığı arp şeklindeki radyatör, Essen`deki SHK Ticaret Fuarı`nda görücüye çıktı.

Panel radyatör üretimini Türkiye`ye kaydırıp ciroyu iki katına çıkaracak.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
İtalyan Ferroli, çelik panel radyatör üretimini Türkiye`ye taşıyacak. 2010`dan itibaren tüm üretimin yapılacağı Türkiye`de ciro iki katına çıkıp125 milyon Euro`ya ulaşacak..

İtalyan ısıtma ve klima üreticisi Ferroli, yılbaşından itibaren faaliyete geçen Düzce`deki fabrikasına, panel radyatörle ilgili tüm üretimi taşıyacak. 2010 yılından itibaren tüm çelik panel radyatörleri Türkiye`de üretecek olan şirket, son beş yıldaki yatırım bütçesinin yüzde 20`sini de Türkiye`ye ayırdı.

Octocube : Küp RadyatörEtiketler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Sadece 34x34x34 cm boyutlarındaki, Vivien Müller tarafından tasarlanan bu Octo Cube radyatör, normal büyüklükteki bir radyatörün ısıtma gücüne sahip. Bu ürün ilginç formu ve adeta bir beyni çağrıştıran kıvrımlarıyla, türlü eşyalarla gizlemeye çalıştığımız sıradan radyatörlerin aksine evimizde baş köşeye yerleşmeye aday.

Radyatörünüz nasıl görünsün isterdiniz?

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , ,
Supratherm cam radyatörlerin yüzeyleri sizin seçiminize göre resimlendirilebiliyor.
aşağıdaki resimde de görüleceği gibi değişik ebatlarda çeşitler bulmak mümkün.

Tablo ya da heykel değil radyatör

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
19. yüzyılın sonları, 20. yüzyılın başlarında merkezi ısıtma sistemiyle ilk tanıştığımızda, dönemin modern yapılarını oymalı döküm radyatörler süslüyordu. Zamanla onların yerini alüminyum dilimler ve panel radyatörler aldı. Son yıllarda ise modanın çizgilerine uygun dekoratif radyatörler ön plana çıktı. Seçenek çok. İster tablo gibi bir radyatörle şenlendirin evinizi, ister altın kaplatın.

Peki, radyatörünüzü, portmanto niyetine kullanmaya ne dersiniz?

Hydromx ısınma sistemlerinde %35 tasarruf sağlıyor.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , ,
Türk mucit Hydromx ile ısınma olayını çözdü...

Tamamı Türk girişimcilere ait olan Hydromx ısınma sistemlerinde yüzde 35 tasarruf sağlıyor.

TÜBİTAK’tan da onay alan sistem doğalgaz faturalarını aşağı çekecek. Sistem şöyle çalışıyor.

İşadamı Ümit Özdoruk’un fikir babalığını yaptığı, 2 mühendis ve 6 kimyagerin ortak çalışması sonucu ortaya çıkan Hydromx adlı Enerji tasarruf solüsyonu, kalorifer radyatör suyunun yerine kullanılarak, tüm dünyada ısınma sistemlerinde yüzde 35’e varan tasarruf sağlayacak. Suya göre erken ısınıp geç soğuyan, sıcaklığı daha çabuk ileten Hydromx, sağladığı enerji tasarrufuyla aile ve ülke ekonomisine katkı verecek.

Fanatik radyatörlerde Fener lider

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
Konya`da Büsan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Tasaş Alüminyum A.Ş`nin Şirket Müdürü Ahmet Tablacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1989 yılında alüminyum profil üretimi yaparak faaliyete başladıklarını, 2004 yılında da kurdukları yeni fabrikada radyatör üretimine geçtiklerini söyledi.


Radyatör üretiminde Türkiye`deki ilk iki firma arasına girmeyi başardıklarını ifade eden Tablacı, ürettikleri alüminyum radyatörleri İngiltere, Ukrayna, Romanya başta olmak üzere birçok ülkeye gönderdiklerini belirtti.

Doğalgaz, kömürden daha ucuza nasıl gelir?

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Doğalgaz son zamlarla birlikte yine de hala en uygun ısınma aracı. Ancak uygulanacak kimi basit yöntemlerle doğalgaz faturasını daha da düşürmek mümkün.

İGDAŞ çok tartışılacak bir ucuzluk formülü ortaya koydu:

Çevre dostu ve konforlu bir yakıt olan doğalgaz, gelen son zamlara rağmen hala en ekonomik yakıt olma özelliğini koruyor. Kömür, LPG, fuel-oil gibi alternatiflere göre kıyaslanamayacak kadar konforlu olan doğalgazın ayrıca ekonomik olması, onu her zaman cazip kılıyor.

Alüminyum Radyatör

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , ,
Hafifliği, iletkenliği ve dayanıklılığı ile uzay mekiği gövdesinden, yapay kalp kapakçığına pek çok alanda güvenle kullanılan alüminyum, radyatör üretmek için de mükemmel bir hammaddedir. Bu mükemmel hammaddenin, mükemmel radyötere ancak mükemmel bir teknolojiyle dönüşebileceği bilinciyle yola çıkan Airfel bunu başardı ve ISO 9001 güvencesi ile üretti. Panel radyatöre ve döküm radyatöre göre daha verimli ve ekonomik olan Alüminyum Radyatör, imalat hatalarından doğabilecek zararlara karşı garanti sunuyor.

Alüminyum Radyatör Yüksek sıcaklıkla mekana homojen şekilde yayılarak ısıtmada konfor sağlıyor.

Isıtma Sistemi Seçimi Hakkında Faydalı Bilgiler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , ,
BİNA KULLANILIR DURUMDA
Durum gereği radyatörlü ısıtma sistemi daha uygundur.
Boruların açıkta gideceği düşünüldüğünde ya bakır borulu yada plastik borulu tesisatı tercih edeceksiniz.

Kat kaloriferinde plastik boru kullanımı :

Plastik boru altyapı malzemesi olarak çok iyi malzemedir. Ancak boruların açıkta döşendiği durumlarda dezavantajları vardır. Zaman içinde gün ışığı plastik borunun polimer yapısını etkiler sertleştirir ve daha kırılgan yapar. Sıcaklıktan dolayı esneme yapar ve eğri görünümler oluşur. estetik yapıyı bozar. Boya tutmaz . Borular daire içinde çok dolaşacağı için çok fazla ek parçaları kullanılacaktır, çokça kullanılan plastik fittings su dolaşım hızını düşürecektir buda ısıtma konforunu düşürür.

Radyatörler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Bir radyatör, alanı mümkün olduğunca geniş tutularak tasarlanan ve genellikle iyi ısı ileten metallerden üretilen bir gövdedir. Bu ısınma aygıtının gövdesinin içi boş olup odaların ısıtılamsında kullanılırlar ve adlarına radyatör denir. Tipik olarak nervürlü olan yapıları ısınmak ve ısıyı yaymak için büyük bir alana sahiptir. Radyatörlerde ısıyı ileten vasıta genellikle sudur. Bu suyun akışı genellikle radyatörlerde bulunan termostatlarla ayarlanır. Radyatörler, ısılarını ısıyı yayma şeklinde odalara verirler. Radyatörler mekanın içinde bulunan insanlara rahat bir oda ısısı sunmaya ve bunu sürekli sağlamaya yararlar. Böylece radyatörler ısınma sisteminin birer parçalarıdır.

Airfel Termostatik Vanalar

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
Termostatik vanalar, oda sıcaklığını 7-28 derece arasında arasında istediğiniz sıcaklıkta sabit tutmaya yarayan ürünlerdir. Termostatik radyatör vanasının size ve ısıtma sistemine sağlayacağı yararlar şunlardır:

Radyatör Hakkında Faydalı Bilgiler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Radyatör Hakkında Faydalı Bilgiler
Radyatörlerin havası nasıl alınır?
Radyatörünüz tesisata bağladıktan ve devreye alındıktan sonra radyatörünüzün içinde hava oluşabilir. Bu durumda radyatör ısınmaz ve verimli çalışmaz. Radyatörünüzün içindeki
havayı alabilmek için, purjör tapası içinde bulunan plastiği elinizle döndürerek deliğin aşağıya doğru gelmesini sağlayınız.
 Radyatör Nedir?
 Termostatik Radyatör Vanası Nedir?
 Panel radyatörün diğer radyatörlerden farkı nedir?
 Panel radyatörlerin ısıl gücü nedir, özellikleri nedir?
 Panel radyatör hangi malzemeden üretiliyor?
 Radyatörlerin havasını nasıl alabilirim?
 Radyatörler ile ilgili teknik bilgiler
 Radyatörlü Evler için öneriler
 Neden termostatik radyatör vanası kullanılmalı ?
 Termostatik radyatör vanası nasıl çalışır ?
 Radyatör Temizliğinin Önemi !
 Alüminyum Radyatör Genel Özellikleri
 Alüminyum Radyatör Üretim Özellikleri
 Alumuminyum Radyatörün Üstünlükleri
 Alüminyum Radyatörlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler
 Aluminyum Radyatör Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
 Havlupan Genel Özellikleri
 Havlupan Üretim Özellikleri
 Havlupanların Üstünlükleri
 Havlupan Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 Havlupan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 1659 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS